eFirma.euRob-GontOpinie o firmie

Rob-Gontopinie o firmie

 - Rob-Gont

Opinie o firmie :

Przemysław - 2020-09-29

Chętnie polecam firmę od której kupiłem gonty osikowe wraz z impregnacją ogniochronnym. Realizacja zamówienia od momentu zapłaty do otrzymania przesyłki trwałą tydzień. Gonty I klasy - dziękuje.

Andrzej Ch - 2020-05-25

Również polecam usługi tej firmy. Wykonywali oni dach z gontów na moim domu w Kościelisku. Bardzo dobry kontakt z Panem Robertem pozwolił na dogadanie wszelkich szczegółów w trakcie prac kiedy nie było mnie na miejscu budowy. Prace przebiegły starannie, sprawnie i terminowo mimo panującej pandemii koronawirusa.

Ks. Wojciech - 2020-05-22

Szczęść Bożę, miałem przyjemność korzystać z usług świadczonych przez firmę Rob-Gont. Prace prowadzone były na Kościele drewnianym wpisanym do rejestru zabytków i podlegały nadzorowi przyrodniczemu ze względu na fakt, że jest on siedliskiem nietoperzy. Mimo tego, że prace przebiegały w okresie zimowym roboty zostały zrealizowane solidnie i na czas. Bóg zapłać Panu Robertowi i jego pracownikom.

ks. Andrzej Caputa - 2020-01-17

Firma wykonała dach z gontów modrzewiowy na zabytkowym kościele w Trzemeśni. Serdecznie polecam ich usługi. Prace zostały wykonane z należytą starannością i w ustalonym terminie. Polecam.

Edward Klossowski - 2018-02-08

Firma trochę droga, ale produkty z górnej półki. Jednym słowem mogę polecić.

Michał Muszyński - 2017-06-26

Mogę każdemu polecić tę firmę budowlaną. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Dom prezentuje się znakomicie, a mieszkanie w nim to prawdziwa przyjemność. Nie mam się do czego przyczepić. Wszystko było takie, jak powinno być.

Bartosz Borkowski - 2017-04-11

Dom został dopracowany w każdym, nawet najmniejszym calu. RobGont zbudował drewniany dom dla mnie, w którym miło mi się mieszka. Bez spóźnień, pijaństwa i ukrytych usterek. Polecam.

Dodaj swoją opinię o firmie :

Przed publikacją treść opinii zostanie poddana moderacji. Jeżeli spełnia zasady netykiety, zostanie wkrótce opublikowana.

*

Imię i nazwisko

*

E-mail

*

Treść opinii